Robben ponovno trenira z Bayernom

Bundesliga 31. Mar 20200:30 > 0:31
Lennart Preiss/Bongarts/Getty Images

Nekdanji napadalec Bayerna Arjen Robben ponovno trenira z ekipo Bayerna, toda virtualno.

Zaradi pandemije koronavirusa igralci Bayerna trenirajo doma. Treningi potekajo pod budnim očesom kondicijskega trenerja, ki trening vodi prek spleta.

V petek se je Robben pridružil “online” treningu aktualnega nemškega prvaka. Nizozemec je zdržal ves trening in dokazal, da je še vedno v dobri fizični pripravljenosti.

Robben se pripravlja za maraton in bo še naprej treniral z nekdanjimi soigralci. Virtualnim treningom se je pridružil tudi Bastian Schweinsteiger, ki je za bavarski klub zbral točno 500 nastopov.

36-letni Robben je za Bayern vknjižil 309 nastopov, dosegel pa je 144 golov. Z munchenskim klubom je 8-krat osvojil nemško Bundesligo in enkrat Ligo prvakov.