"Škoda, ker Gotze odhaja, vemo, kakšen talent je bil"

Bundesliga 24. Maj 202022:55 > 22:55
Frederic Scheidemann/Getty Images

Nekdanji nemški zvezdnik Bastian Schweinsteiger se nadeja, da bo imel Mario Gotze v nadaljevanju kariere veliko uspeha.

Mario Gotze bo ob koncu sezone zapustil vrste dortmundske Borussie, saj se z upravo kluba ni uspel dogovoriti za nadaljevanje sodelovanja.

“Mislim, da je to škoda,” je dejal Bastian Schweinsteiger: “Vemo, kakšen talent je bil. Sedaj ima 27, 28 let. To so najboljša leta za nogometaša. Nadejam se, da bo našel klub, pri katerem bo igral, čeprav to ne bi bil eden od najboljših v Evropi.”

Mediji poročajo, da bi Gotze kariero utegnil nadaljevati v Serie A, nekaj zanimanja so pokazali tudi klubi iz Premier lige.

Kariero Gotzeja so zaznamovale številne poškodbe, v letošnji sezoni je dosegel tri gole na 14 tekmah za Borussio.