Rummenigge odkril: Bayern "spustil" Coutinha

Bundesliga 24. Maj 202021:19 > 21:19
Christian Kaspar-Bartke/Getty Images

Bayern Munchen ni izkoristil možnosti, da odkupi pogodbo Philippa Coutinha od Barcelone, je potrdil prvi človek bavarskega kluba Karl-Heinz Rummenigge.

Philippe Coutinho je lansko poletje prišel v Mucnhen na enoletno posojo iz Barcelone. Bayern je imel možnost, da odkupi pogodbo 27-letnega igralca za 120 milijonov evrov, vendar se je ni odločil aktivirati.

Te možnosti nimamo več, minil je določen datum in ne moremo je aktivirati,” je dejal Karl-Heinz Rummenigge. “Razmišljamo o ekipi za naslednjo sezono, videli bomo ali zanj bo mesto ali ga ne bo,” je dodal predsednik Bayerna.

Kot smo pisali tudi na Sportklubu, Coutinho želi kariero nadaljevati pri Chelseaju.

Brazilec je pred kratkim opravil operacijo gležnja, zaradi česar bo odsoten najmanj šest tednov.