Bundesliga 13. Jun 202019:25 > 19:27
Lars Baron, Getty Images

Nogometaši Borussie Dortmund so v 31. krogu Bundeslige odpravili Fortuno z 1:0, a če Erling Haaland ne bi zadel v peti minuti sodikovega podaljška, bi imeli gostje vso pravico, da bi se glasno pritoževali nad odločitvami sodnikov.

Sodnik Sascha Stegemann je v 65. minuti Borussi razveljavil regularen zadetek po konsultaciji z VAR-om. Mrežo je po podaji Erlinga Haalanda zadel Raphael Guerreiro, toda …

Stegemann se je nenadoma odločil, da se posvetuje z VAR sobo, nato pa se zadetek razveljavili zaradi igranja z roko, čeprav so kasnejši posnetki pokazali, da strelec gola za goste ni igral z roko.

Dortmund je z zmago v Dusseldrofu Bayerun preprečil, da bi z zmago v Monchengladbachu tri kroge pred koncem že ubranil naslov.