"Lewa je želel v Real, izrinil bi Benzemaja"

Bundesliga 15. Jun 202014:07 > 14:09
Martin Rose/Getty Images

Bivši svetovalec Roberta Lewandowskega razkriva, da je poljski napadalec v preteklosti želel zapustiti Bayern, saj je želel prestopiti v Real Madrid, da bi moči združil s Cristianom Ronaldom.

“Robert nekaj časa ni želel podaljšati sodelovanja z Bayernom, saj je želel prestopiti v Real. Moči je želel združiti z Ronaldom. Svetoval sem mu, naj tega ne stori,” je dejal Robertov bivši svetovalec Kucarski in dodal:

Lewa bi prej ali slej iz začetne postave izrinil Karima Benzemaja, toda ne bi bilo dobro, če bi prestopil v klub, kjer bi bil številka 2. Na to sem ga vedno opozarjal. Če bi bil še vedno njegov svetovalec, bi mu dejal, naj ne zapušča Bayerna. V tem klubu lahko poruši še mnogo rekordov.

31-letni Poljak je z 30 goli najboljši strelec Bundeslige. V letošnji sezoni bo Lewandowski z Bayernom osvojil 6. naslov v Bundesligi.