Rolfes razkril kako daleč je prestop Havertza

Bundesliga 31. Jul 202013:16 > 13:29
Lars Baron/Getty Images

Športni direktor Bayerja iz Leverkusna Simon Rolfes je dejal, da klub ni dobil še nobene uradne ponudbe za Kaia Havertza, poročajo pri nemškem Sky Sportu.

“Do zdaj nismo prejeli še nobene uradne ponudbe za Havertza. Rekel sem že, da bo ostal z nami do konca naše sezone v Ligi Evropa. Za nas sezona še ni končana dokler smo v evropskem tekmovanju,” je dejal Rolfes.

Angleški in nemški mediji že kar nekaj časa poročajo, da se mladi napadalec želi preseliti v Chelsea pri katerem bi ga tudi radi videli v svojih vrstah. Toda zataknilo se je kot kaže pri višini odškodnine.

Bayer svojega dragulja ne bo izpustil za manj kot 100 milijonov evrov, Londončani na drugi strani pa niso pripravljeni plačati tako visoke odškodnine. Prihodnost bo podala odgovor ali se bosta kluba vendarle uspela dogovoriti in najti kompromis.

Kai Havertz je star 21 let. V napadu lahko igra na večih položajih, velja pa za enega najbolj nadarjenih nemških nogometašev.