Jaka Bijol pred vrati Hannovra?

Bundesliga 11. Sep 202018:48 > 18:53
twiitter

Slovenski nogometni reprezentant Jaka Bijol naj bi bil tik pred prestopom v Hannover 96, ki igra v 2. Bundesligi.

21-letni vezist iz Vuzenice je nase prvič resno opozoril v sezoni 2017-18, ko je igral za Rudar Velenje, sledil pa je prestop v moskovski CSKA (podpisal je petletno pogodbo), kjer je preživel zadnji dve sezoni. Glede na to, da ima še pogodbo z ruskim klubom, bi šlo v primeru kupčije najverjetneje za posojo. Bijolovo tržno vrednost sicer ocenjujejo na približno 2,5 milijona evrov.

Po poročanju nemškega kickerja naj bi bil na seznamu želja Hannovra, nemški mediji pa so hitro tudi videli, da je Slovenec na Instagramu začel slediti uradni klubski strani.

Športni direktor Gerhard Zuber je sicer dejal, da o imenih ne bi govoril, ampak klub aktivno išče okrepitev prav na Bijolovem igralskem mestu.

Hannover 96 je zadnjo sezono 2. Bundeslige končal na 6. mestu.