Schmelzer: Aubameyang se je osramotil!

Bundesliga 5. Apr 201716:22 > 16:28
Getty Image/Lars Baron

Kapetan Borussie iz Dortmunda, branilec Marcel Schmelzer, ni preveč navdušen nad proslavljanjem zadetka Pierra Emericka Aubameyanga, ki je v Nemčiji dvignilo veliko prahu.

Napadalec iz Gabona si je ob proslavljanju zadetka proti Schalkeju na glavo poveznil masko znamke Nike, čeprav je sponzor njegovega kluba Puma.

“Razmišljam sem o tem, da bo Aubameyang verjetno nekaj pripravil za morebiten zadetek na derbiju. Nisem pa vedel, da bo naredil to, kar je naredil. Mislim, da je bilo to neumno. Vsi igralci so se pogovorili z njim, z njim bo zdaj govorila tudi uprava kluba, verjamem pa, da bomo nastalo situacijo rešili interno,” je povedal Marcel Schmelzer.

Veliki porurski dvoboj se je sicer končal z rezultatom 1:1, Pierre Emerick Aubameyang pa je letos na 35 tekmah dosegel že 32 zadetkov in pet podaj.