Sporočilo Celjanov pred tekmo z Araratom

Liga Europa 22. Sep 202016:49 > 16:55
NK Celje

V čertek ob 16:00 si boste lahko na SK1 ogledali tekmo 3. kroga kvalifikacij za Ligo Evropa med armenskim Araratom in Celjem. Iz knežjega mesta sporočajo medijem, kako jih lahko kontaktirajo.

Spoštovani!

V četrtek, 24. septembra 2020, bosta FC AraratArmenia in NK Celje odigrala srečanje 3. kroga kvalifikacij za Ligo europa. Dvoboj armenskega in slovenskega predstavnika, ki bo zaradi težav z zelenico nacionalnega stadiona Vazgen Sargsyan odigran na FFA Technical CenterAcademy stadionu v Yerevanu, se bo v četrtek pričel ob 16:00 uri po slovenskem času (18:00 uri po lokalnem času). Srečanje bo zaprto za javnost, a si ga bo v neposrednem prenosu mogoče ogledati na 1. programu televizije Sportklub.

Vsi člani NK Celje, ki potujejo v Armenijo, so v ponedeljek uspešno opravili testiranje na koronavirus in so v skladu z navodili UEFA za medijske aktivnosti na voljo samo preko telekomunikacijskih sredstev, po predhodnem dogovoru s predstavnikom kluba za odnose z javnostmi (Alen Hodžić enaslov: alen.hodzic@nkcelje.si, tel. št.: 040757017). NK Celje bo s čarterskim letom z ljubljanskega letališča proti Yerevanu poletel v sredo 23. septembra dopoldne, po isti poti je predvidena vrnitev nazaj domov v Slovenijo, v petek 25. septembra opoldne.

Oba uradna treninga v sredo, 23. septembra, bosta za javnost odprta samo uvodnih 15 minut (po slovenskem času NK Celje od 16:00 ure do 16:15 ure, FC AraratArmenia od 09:00 ure do 09:15 ure). Obe ekipi prosita za spoštovanje dogovora, da je trening odprt točno 15 minut.

Tiskovni konferenci obeh klubov bosta za zaprtimi vrati stadiona FFA Technical Center Academy v Yerevanu potekali v sredo, 23. septembra 2020. V neposrednem prenosu si ju bo mogoče ogledati na uradnih profilih socialnih omrežij obeh klubov (po slovenskem času NK

Celje ob 15:30 uri, FC AraratArmenia ob 08:40 uri).

Naprošamo Vas, da danes na elektronski naslov alen.hodzic@nkcelje.si pošljete svoja vprašanja za oba tabora. S strani NK Celje se bosta tiskovne konference udeležila trener Dušan Kosić in igralec Žan Zaletel, z nasprotne strani bosta za vprašanja na voljo trener David Campaña in igralec Armen Ambartsumyan. Vprašanja bodo omenjenim posredovana na zgoraj navedenih tiskovnih konferencah, kjer boste prejeli odgovore. Video posnetek tiskovne konference NK Celje Vam bo še isti dan posredovan na Vaše elektronske naslove. Dovoljena Vam je njegova uporaba za Vaše namene. V kolikor se želite udeležiti srečanja, prijave sprejema predstavnik za odnose z javnostmi (alen.hodzic@nkcelje.si, tel. št. 040757017). Za vsa ostala vprašanja smo Vam na voljo.

Lep športen pozdrav,

Alen Hodžić Nogometni klub Celje Predstavnik za odnose z javnostmi