Kosovo: Challandes objavil seznam za Ligo narodov

Liga Europa 2. Okt 202018:44 > 18:49
Getty Images

Selektor nogometne reprezentance Kosova, Bernard Challandes, je objavil seznam igralcev za prihajajoče reprezentančne tekme, med katerimi bo tudi srečanje s Slovenijo 11. oktobra v Prištini.

69-letni Švicar, ki reprezentanco Kosova vodi od marca 2018, je s svojo reprezentanco na 21 uradnih tekmah dosegel 11 zmag, 6 neodločenih izidov in le 4 poraze.

Povezano

Danes je objavil seznam igralcev za tri prihajajoče tekme. Kosovo se bo najprej 8. oktobra v Skopju pomerilo s Severno Makedonijo v okviru evropskih kvalifikacij, sledili pa bosta tekmi Lige narodov proti Sloveniji (11. oktobra v Prištini) in Grčiji (14. oktobra v Atenah).

Seznam igralcev reprezentance Kosova:

Vratarji: A. Murić (Girona), V. Bekaj (Tirana), S. Ujkani (Torino)*

Branilci: M. Vojvoda (Torino), F. Hadergjonaj (Kasimpasa), B. Kolloli (Zürich), L. Paqarada (St.Pauli), A. Rrahmani (Napoli), F. Aliti (Kalmar), I. Drešević (Heerenveen)

Vezisti: H. Shala (Valerenga), A. Rashkaj (SJK), I. Voca (Angaragucu), H. Kryeziu (Zürich), B. Celina (Dijon), F. Hasani (Diosgyori), A. Zeneli (Reims), E. Rashani (Odds), F. Loshaj (Cracovia), F. Muslija (Hannover), E. Zhegrova (Basel), V. Berisha (Reims), L. Kastrati (Dinamo Z.)

Napadalci: V. Muriqui (Lazio), A. Nuhiu (Apoel).

* Vratar in kapetan Samir Ujkani se bo ekipi pridružil 9. oktobra, pred tekmo proti Sloveniji.

Reprezentanca Kosova se bo v Prištini zbrala v ponedeljek, kjer bo zvečer na stadionu Fadila Vokrrija opravila tudi prvi skupni trening.

Srečanje med Kosovom in Slovenijo bomo 11. oktobra prenašali neposredno in ekskluzivno na Sportklubu.

Sportklub Slovenija