V ŽIVO na SK: Rožman, Crvena zvezda, Arsenal in Ibra

Liga Europa 21. Okt 202023:20 > 23:28
Getty Images

Potem ko ste v torek in sredo na programih Sportkluba lahko uživali v prenosih obračunov 1. kroga Lige prvakov, se danes začenja še nova sezona Evropske lige. Danes bodo na SK-ju v ospredju Simon Rožman, Crvena zvezda, Arsenal in Milan z Zlatanom Ibrahimovićem na čelu.

V letošnji sezoni Evropske lige bomo na delu gledali pet slovenskih nogometašev in tudi trenerja Simona Rožmana, ki se bo z Rijeko v skupini F meril z Napolijem, Realom Sociedadom in Alkmaarjem.

Ravno obračun med Real Sociedadom in ekipo iz Kvarnerja si boste lahko nocoj od 18:40 naprej ogledali V ŽIVO na SK 1. “Za nas je velik privilegij igrati Evropsko ligo. Lahko zagotovim, da bodo igralci, ki bodo prišli na zelenico, dali vse od sebe. Poskušali bomo biti v najboljši podobi, tekma pa bo pokazala, za kakšen rezultat bo to dovolj. Vsi se veselimo tekme in želimo pokazati našo kvaliteto,” pred svojo prvo tekmo v Evropski ligi razmišlja nekdanji trener Celja in Domžal.

Ob 21:00 na SK 1 sledi še obračun med Hoffenheimom in Crveno zvezdo, ki se je v Nemčijo odpravila po remiju na večnem derbiju proti Partizanu. “Pripravljeni smo za tekmo. Okoli postave nimam veliko dvomov in prepričan sem, da bodo tisti, ki bodo igrali, svoje delo opravili tako kot je treba,” je optimističen trener srbskih prvakov Dejan Stanković. Hoffenheim bo zaradi pozitivnega testa na koronavirus igral brez hrvaškega napadalca Andreja Kramarića, ki je bil na začetku sezone najboljši igralec ekipe.

Dvojni program Evropske lige se obeta tudi na SK 3, kjer bo Dejan Petrović z Rapidom sprva gostil sloviti Arsenal, nato pa bomo pospremili še obračun med Celticom in Milanom. Italijani so minuli konec tedna po petih letih dobili prvenstveni mestni derbi proti Interju. Z dvema zadetkoma je večino dela opravil Zlatan Ibrahimović, ki bo tudi v Glasgowu prvi adut rdeče-črnih.

Od 20:45 na SK 4 lahko spremljate tudi obračun med Tottenhamom in Laskom.

Sportklub Slovenija