Kapić prinesel gladko zmago Gorici

Liga Europa 29. Jun 201715:39 > 15:44
ND Gorica/Facebook

Bosanski nogometaš v dresu Gorice Rifet Kapić je z dvema zadetkoma na tekmi prvega predkroga kvalifikacij za Ligo Evropa potopil armejski Širak Gjumri in poskrbel za dobro popotnico za povratno tekmo.

Nogometaši ND Gorica so v novo nogometno sezono vstopili sila uspešno in z gladko zmago z 2:0 proti armejski ekipi Širak iz Gjumrija prišli do lepe prednosti pred domačo povratno tekmo. Na stadionu Gjumri City je pred maloštevilnimi gledalci Gorica prikazala precej bolj podjetno igro in svoje priložnosti, teh je bilo precej manj kot pri domačinih, izkoristila.

V prvi vrsti je blestel bosanski nogometaš Rifet Kapić, ki je mrežo stresel že v 15. minuti, še kasneje pa je postavil piko na i in v 69. minuti postavil končni rezultat. Kapić je nazadnje v dresu Gorice dosegel gol 23. marca, ko je zabil ljubljanski Olimpiji.