Domžalčani občutili moč Marseilla

Liga Europa 24. Avg 201722:36 > 22:40
NK Domžale

Nogometaši Domžal so v povratni tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za evropsko ligo izgubili proti Marseillu z 0:3 (0:1) in ostali brez igranja v skupinskem delu tega tekmovanja.

Nogometaši Domžal so tako kot na prvi tekmi v Stožicah, ki se je končala z 1:1, tudi v Marseillu prikazali všečno igro, toda zmage in napredovanja so se na koncu zasluženo veselili igralci francoskega kluba. Domžale bi se v primeru ugodnega razpleta veselile zgodovinskega napredovanja v skupinski del evropske lige, kljub temu pa so izbranci Simona Rožmana popisali nov list zgodovine kluba in dosegli enega največjih uspehov moštva, poroča STA.

Zadnjo tekmo v dresu Domžalčanov je odigral Jan Repas, ki se seli k tekmecu Marseilla iz elitne francoske lige Caenu.

* Stadion Velodrome, sodniki: Grinfeld, Krasikow in Hassan (vsi Izrael).

* Strelci: 1:0 Germain (28.), 2:0 Germain (56.), 3:0 Thauvin (86.).