NK Rijeka
Nogomet 14.09.2017 | 21:04 > 21:14

AEK boljši Rijeke, Atalanta osmešila Everton

Matjaž Kek je z Rijeko pravkar v prvem krogu skupinskega dela lige Europa izgubil proti atenskemu AEK. Atalanta je doma ponižala Everton s 3:0.

Igral je le Jasmin Kurtić, Josip Iličić pa ne. Še to zgolj v zadnjih minutah. Benjamin Verbič je s Köbenhavnom remiziral proti moskovski Lokomotivi.

Matjaž Kek je z Rijeko izgubil (1:2) proti atenskemu AEK in slabo začel z nastopi v skupini E, v kateri sta še sloviti Milan in Austria. Grki so bili spet usodni za nekdanjega selektorja Slovenije, ki je v kvalifikacije za ligo prvakov izgubil proti Olympiakosu. Milan je na Dunaju dokazal, da letos v drugorazrednem evropskem tekmovanju ne bo le statist. "Vijoličaste" so "rossonerri" ponižali s 5:1.

Atalanta je s 3:0 premagala Everton Wayna Rooneyja. Iličić zaradi težav s poškodbo ni nastopil, medtem ko je Kurtić zaigral samo od 82. minute.

Benjamin Verbič je odigral vseh 90 minut za Köbenhavn, ki je doma brez zadetkov remiziral z moskovsko Lokomotivo.