Petarda v Moskvi: Atletico prvi četrtfinalist

Liga Europa 15. Mar 201818:41 > 18:46
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Nogometaši Atletico Madrida so se s skupnih 8:1 prek Lokomotive iz Moskve kot prvi uvrstili v četrtfinale evropske lige.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Atletico je prvo tekmo dobil s 3:0, zato je bilo pričakovati, da bo Diego Simeone v igro poslal več rezervistov. A to se ne zgodilo, saj je od “prvokategornikov” na klopi ostal zgolj Antoine Griezman.

Močna zasedba colchonerosov se je tudi na drugi tekmi poigrala z Lokomotivo in slavila z visokih 5:1. V 16. minuti je zadel Correa, štiri minute kasneje je sicer izenačil Rybus in postavil rezultat polčasa, po tem pa smo na zelenici videli zgolj eno moštvo.

V drugem polčasu so za visoko zmago Madridčanov zadeli Niguez, rezervist Griezmann in Torres, ki je v polno meril dvakrat.