Povratna kvalifikacijska tekma Maribora na SK!

Liga Europa 28. Jun 201813:15 > 13:20
sportklub

Žreb v Nyonu je teden dni nazaj določil, da NK Maribor v projektu UEFA Europa League 2018/19 čaka prva ovira v Albaniji proti moštvu Partizani. Povratno tekmo, ki bo 19. 7. 2018, boste lahko spremljali v neposrednem prenosu na Sportklubu!

Prva tekma aktualnih slovenskih podprvakov bo 12.7. v Tirani, povratna 19.7. v Ljudskem vrtu. Z veseljem pa sporočamo, da si jo boste lahko ogledali v neposrednem prenosu na Sportklubu, tekmo bo z vami in za vas spremljal Dejan Obrez

Z žrebanjem 1. kroga kvalifikacij UEFA Europa League se je za vijoličaste iz Maribora začelo uvodno poglavje evropskega popotovanja v sezoni 2018/19. Pred plesom kroglic v Nyonu so bili razvrščeni v skupino, iz katere so bili možni nasprotniki mariborskega kluba: Ujpest, Partizani Tirana, Budućnost, Samtredia ali Racing Union.

Žreb jim je namenil dvoboj s predstavnikom Albanije, ki je v prejšnji sezoni končal prvenstvo na petem mestu. Zlatko Zahovič je po žrebu povedal:“Podcenjevanja v nogometu ni. Nedvomno je Maribor v vlogi favorita, vendar to ne spreminja izhodišča. Kot se pripravljamo na največje nasprotnike, se moramo tudi na Partizani. In se bomo. Gremo v dvoboj z veliko mero spoštovanja, a tudi samozavesti.”