Povratni evropski tekmi Maribora in Olimpije na SK!

Liga Europa 14. Avg 201813:27 > 13:37
NK Olimpija Ljubljana

Dobra novica za vse ljubitelje nogometa! Povratni tekmi 3. kroga kvalifikacij za uvrstitev v UEFA Europa League si boste lahko v neposrednem prenosu na Sportklubu. Olimpija brani visoko prednost iz prve tekme, ko so v Stožicah slavili s 3:0, Maribor pa bo proi Rangersom skušal priti do preobrata!

Nogometaši Olimpije so v Stožicah na prvi tekmi 3. kroga kvalifikacij za evropsko ligo nadigrali finskega prvaka HJK Helsinki in slavili s 3:0. Strelci za Olimpijo v Ljubljani so bili Abass Issah, ki je dvakrat mojstrsko zatresel mrežo vratarja Helsinkov, iz bele točke pa je strel v zadetek pretvoril Rok KronaveterPovratna tekma bo v četrtek, 16. avgusta, ob 18:00 v Helsinkih in tudi na programu Sportklub 3!

Nogometaši Maribora so po prvem polčasu obračuna z Rangersi na stadionu Ibrox v Glasgowu držali remi (1:1), nato pa popustili in v drugem delu prejeli dva zadetka. Povratni obračun je na vrsti ta četrtek, zmagovalca pa čaka uspešnejši iz para Ufa in Niederorn. Rusi so prvo tekmo dobili z 2:1. Četrtkov obračun na Ljudskem vrtu boste lahko spremljali v prenosu na kanalu Sportklub 1 ob 20:00, ko iz roba mariborskega Ljudskega vrta začnemo s studijskim delom!

3. krog kvalifikacij za Ligo Evropa, četrtek:

NK Maribor – Glasgow Rangers, ob 20:00 na SK1 (Rangers po prvi tekmi vodi s 3:1)

HJK Helsinki – NK Olimpija Ljubljana, ob 18:00 na SK3 (Olimpija po prvi tekmi vodi s 3:0)