Emery: "Razočaran sem, tekma traja 90 minut"

Shaun Botterill, Getty Images

Menedžer Arsenala Unai Emery je nezadovoljen z dejstvom, da je njegova ekipa dovolila dva gola Vorskli v končniti tekme prvega kroga Lige Evropa (4:2).

Topničarji so bili dominantni proti poljskemu nasprotniku na Emiratesu z goloma Aubameyanga v 32. in 56. minuti, Welbecka v 48. in Ozila v 74. minuti. A v zadnjih petnajstih minutah so popolnoma zaustavili igro, kar je izkoristila Vorskla in z dvema zadetkoma ublažila poraz.

Razočaranje. To moramo popraviti. Tako proti Newcastlu kot tukaj smo prejeli gole v končnici tekme. V tekmovalnem ritmu moramo biti 90 minut. Dominirali smo 60 minut, ideje smo spremenili v delo in dosegli 4 zadetke. Takšni moramo biti med celotno tekmo. Pred tekmo smo govorili o tem, da je pomembno ne dovoliti nasprotniku, da pride do priložnosti. Imelo smo lepo priložnost, da ne prejmemo zadetka,” ni bil zadovoljen španski strateg.

Klub iz Emiratesa je v vsaki od šestih tekem letošnje sezone prejel vsaj en gol. Novo priložnost, da svojo mrežo ohranijo nedotaknjeno imajo v nedeljo, ko jih v Londonu čaka premierligaška tekma proti Evertonu v šestem krogu državnega prvenstva.