Sarri razjezil Fabregasa: "Cahill bi moral vstopiti"

Liga Europa 30. Maj 201919:05 > 19:11
Michael Regan, Getty Images Sport

Bivši nogometaš Chelseaja Cesc Fabregas ni bil zadovoljen s potezami menedžerja Bluesov Maurizijem Sarrijem, ker v finalu Lige Evropa proti Arsenalu v igro ni poslal Garyja Cahilla.

30-letni Cahill v svoji zadnji sezoni pri Chelseaju ni bil v prvem planu italijanskega trenerja, v sezoni 18/19 je skupno odigral 8 tekem v vseh tekmovanjih.

Cahill je toliko naredil za Chelsea, moral bi iti na teren ob rezultatu 4:1. Morali bi ga pustiti na teren s kapetanskim trakom okoli roke. Gary bi moral oditi kot pravi heroj, ker si je to zaslužil,” je rekel Fabregas.

Španec je pri Chelseaju preživel 5 sezoni in z Bluesi dvakrat osvojil Premier ligo, FA pokal in ligaški pokal.

“Vem, da je bil to Sarrijev večer, vem, da se najbrž ni spomnil, a zato ima trenerski štab in ljudi iz kluba, ki bi ga morali spomniti,” je dodal Fabregas.

Cahill je leta 2012 prišel v Chelsea iz Boltona, z ekipo iz Stamford Bridgeja pa je osvojil 8 lovorik, tudi Ligo prvakov in dve Premier ligi.