Povratna tekma Maribora za Evropo v ŽIVO na SK 1!

Liga Europa 22. Avg 201913:38 > 13:42
NK Maribor

Ljubitelji in ljubiteljice slovenskega nogometa, predvsem pa vijoličnega Maribora, pozor! Na Sportklubu bomo prenašali povratno tekmo zadnjega kroga kvalifikacij za Ligo Evropa, ki jo bodo nogometaši Maribora odigrali proti Ludogorcu! Ne zamudite studijskega dela in spektakla v Ljudskem vrtu.

Sportklub Slovenija

Igralci in strokovni štab NK Maribora so že prispeli v Bolgarijo, njihova naloga pa je odigrati odločno in si zagotoviti dobro izhodišče v boju za evropsko jesen. Po treh skandinavskih vijoličaste zdaj čaka nasprotnik s povsem drugačnimi značilnostmi, PFC Ludogorec, pogosto tudi s petnajstimi tujci v 18-članskem zapisniku.

Držimo pesti za dobro izhodišče iz prve tekme, povratno tekmo playoffa za uvrstitev v Ligo Evropa med NK Maribor in Ludogorcem pa si boste lahko ogledali v živo na SK1!

Danes bomo držali pesti, potem pa nestrpno pričakovali povratni spektakel, ki ga bo pripravil Ljudski vrt!

Če boste v tistem obdobju lovili zadnje sončne žarke in se spročali na dopustu, pa smo za vas pripravili tudi spletni prenos na naši Facebook strani!

Všečkajte stran in uživajte v ogledu!

NK Maribor/Grega Wernig

.