Ludogorec pred Mariborom odstavil trenerja

Liga Europa 26. Avg 201911:59 > 12:03

Ludogorec četrtkov povratni obračun playoffa kvalifikacij za uvrstitev v Evropsko ligo proti Mariboru v Ljudskem vrtu pričakuje v veliki krizi, ki je konec tedna odnesla trenerja Stojča Stoeva. Četrtkov obračun od 19:30 naprej spremljajte v živo na SK 1.

Stojčo Stoev je brez dela ostal po nedeljskem prvenstvenem remiju Ludogorca proti Slaviji iz Sofije (0:0). Stoev si je jezo vodilnih mož visokoletečega kluba nakopal že z izpadom v kvalifikacijah za Ligo prvakov, kjer jih je izločil madžarski Ferencvaros, nato pa ni uspel streti Maribora na prvi tekmi playoffa kvalifikacij za Evropsko ligo, čeprav so vijoličasti srečanje končali z igralcem manj na igrišču.

Ludogorec je imel podobno tudi v nedeljo v 7. kogu bolgarskega prvenstva proti Slaviji celoten drugi polčas igralca več na igrišču, toda kljub temu ostal brez zmage. Tretji remi Ludogorca je s pridom izkoristil Levski iz Sofije in po zmagi proti Plovdivu prezvel vodstvo na lestvici.

Vodstvo kluba se je Stoevu za sodelovanje zahvalilo le nekaj minut po koncu srečanja, v Mariboru pa bosta ekipo vodila pomočnika Stanislav Genčev in Zdravko Zdravkov.

Spektakel iz Ljudskega vrta v četrtek od 19:30 naprej spremljajte v živo na SK 1.