Liga Europa: Na Sportklubu tudi Maribor in Olimpija!

Liga Europa 19. Avg 202010:29 > 10:38
Aleš Fevžer

Z veseljem sporočamo, da boste lahko športni navdušenci prihodnji teden na kanalih Sportkluba pospremili dva nova evropska spektakla slovenskih klubov.

Kot vsako poletje Sportklub tudi v sezoni 2020/2021 skrbi za prenose tekem slovenskih predstavnikov v evropskih tekmovanjih in s tem vsem zvestim gledalcem ponuja najpomembnejše domače športne vsebine.

Tudi letos boste lahko na Sportklubu pospremili evropske tekme Maribora in Olimpije, ki prihodnji teden začenjata s kvalifikacijami za evropsko ligo. Vijoličasti na svojega nasprotnika v 1. krogu še čakajo, pomerili se bodo z zmagovalcem tekme Coleraine (S. Irska) – La Fiorita (San Marino), zmaji pa se bodo v 1. krogu srečali z islandsko zasedbo Vikingur Reykjavik.

Oba slovenska predstavnika bosta na delu prihodnji četrtek, 27. avgusta. Najprej bomo pospremili tekmo Olimpije, ki je na sporedu ob 18.30, Mariborčani pa bodo na zelenico stopili ob 20.45.