Obvestilo – prenos Mure vprašljiv

Liga Europa 9. Sep 202013:42 > 13:44

Neposredni televizijski prenos jutrišnje tekme kvalifikacij za Evropsko ligo med Nomme Kalju in Muro je pod vprašajem, saj je estonski klub, ki je v vlogi "domačina" sporočil, da, kljub dogovoru, ne bo zagotovil produkcije tekme.

NZS/Twitter

Sportklub je že sprožil akcijo in išče vse načine, da bi tekmo predvajal za slovenske ljubitelje nogometa. Tekma se bo igrala na stadionu Szusza Ferenc v Budimpešti, kar za produkcijo iz Slovenije in pridobitev vseh potrebnih dovoljenj v tako kratkem času (dobrih 24h) predstavlja izjemno veliko prepreko.

V vsakem primeru pa si želimo, da bo Mura preskočila nasprotnika, saj nas v tem primeru čaka neposredni prenos tekme prihodnji teden,17.9. ob 20:15, ko bodo črno-bejli na Fazaneriji igrali proti Aarhusu.