Estonci niso zagotovili TV produkcije za tekmo z Muro

Liga Europa 10. Sep 202013:47 > 13:51
NZS/Twitter

Neposredni televizijski prenos današnje tekme kvalifikacij za Evropsko ligo med Nomme Kalju in Muro odpade, saj estonski klub, ki je v vlogi “domačina”, ni zagotovil televizijske produkcije.

Tako Sportklub kot tudi NŠ Mura sta se s skupnimi močmi močno trudila, da bi neposredni prenos izpeljala, a to v tako kratkem času, žal, ni možno izvesti.

Televizijske pravice za predvajanje kvalifikacijskih tekem klubov za evropska tekmovanja so na strani domačega kluba, v tem primeru Nomme Kalju, ki pa se je odločil, da tekme ne bo izpeljal po prvotnem planu s televizijskim prenosom.

Tekma je na sporedu nocoj v Budimpešti, sami pa že pogledujemo v naslednji teden, ko bo Mura, v primeru nocojšnjega napredovanja, v kar ne dvomimo, v četrtek,17. septembra, ob 20:15 na Fazaneriji igrala proti Aarhusu. Jasno, takrat tudi z neposrednim prenosom na Sportklubu.

Isti dan naš čaka še dvoboj Olimpije in Zrinjskega, ki je na sporedu ob 18:30 in ravno tako na Sportklubu.