Remi Uniteda in poraz Ajaxa!

Liga Europa 9. Mar 201720:43 > 20:57
Getty Images/Julian Finney

Na prvih treh tekmah osmine finala Evropske lige smo videli po en remi, zmago domačina in zmago gostov.

Manchester United je eden od favoritov v tekmovanju Evropske lige, tudi tokrat je na težkem gostovanju v Rusiji pri Rostovu uspel iztržiti remi 1:1. Lani jeseni je v Ligi prvakov na Stadionu Olimp 2 Bayern padel s 3:2.,

Murinho se je tokrat odločil za redko videno postavitev 3-5-1-1, vodilni zadetek v 35. minuti pa sta zrežirala podajalec Zlatan Ibrahimović in strelec Henrik Mkitarjan.

Vseeno je Rostovu remi prinesel Aleksander Bukarov v 53. minuti tekme, saj je izkoristil asistenco Kalačeva in z volejem premagal Romera.

Ajax je z 2:1 padelo na gostovanju v prestolnici Danske pri tamkajšnjem Köbenhavnu.

Od 21:05 se igrajo preostale tekme v Evropski ligi.