Midtjylland, Salzburg in Krasnodar kot zadnji v LP

Liga prvakov 30. Sep 202022:50 > 23:03
Print screen/SK

Znanih je vseh 32 moštev, ki bodo nastopala v Ligi prvakov 2020/21. Danes smo dobili še zadnje 3 udeležence najelitnejšega klubskega tekmovanja - Midtjylland, Salzburg in Krasnodar.

Prva tekma med Midtjyllandom in Slavio Praho se je v češki prestolnici končala brez zadetkov. Danes so Danci slavili kar s 4:1 in se tako veselili uvrstitve v Ligo prvakov. Čehi so sicer povedli v 3. minuti in vodili celo do 65. minute. Varovanci Priskeja so nato izenačili, v sami končnici tekme pa izvedli blitzkrieg (v sedmih minutah so dosegli 3 gole) in se tako veselili velikega uspeha.

Ruski Krasnodar je bil na obeh tekmah boljši od PAOKA. Varovanci Musaeva so Grke premagali s skupnim rezultatom 4:2.

Med elito bodo zaigrali tudi rdeči biki iz Salzburga. Avstrijci so danes v Mozartovem mestu branili prednost z 2:1 iz prve tekme v Tel Avivu.

Salzburg je danes Izraelce premagal z 3:1 in si brez težav zagotovil mesto v Ligi prvakov.

Jutri je na sporedu žreb skupin za prihodnjo sezono!