"Pogba ima vse potrebno za to, da osvoji Zlato žogo"

Liga prvakov 20. Okt 202011:37 > 11:39
Getty Images/Alex Pantling

Vezist PSG-ja Ander Herrera zelo ceni svojega nekdanjega soigralca pri Manchester Unitedu Paula Pogbaja.

Danes bo Hererra v 1. krogu Lige prvakov zaigral proti svojemu bivšemu klubu Manchester Unitedu.

Pogba je unikaten igralec. Nihče na svetu nima takšnih karakteristik kot jih ima on. Dobro preigrava, ustavlja nasprotnikove napade, nevaren je za nasprotnikova vrata, je zelo močan in tehnično superioren. V kolikor se bo njegov klub boril za največje lovorike, lahko osvoji Zlato žogo. Za to ime vse potrebne kvalitete,” je dejal Ander Herrera.

Herrera je omenil tudi to, da je United zelo napredoval v zadnjem času:

Ko sem bil jaz tu, ekipa ni bila tako dobra. Tu je ogromno talenta. Moštvo je bolj zrelo. Odkar je prispel Bruno, je vse steklo na bolje. Moštvo je zelo napredovalo in mislim, da Manchester United koraka v pravo smer,” je dejal španski vezist.

PSG bo danes ob 21:00 na Parku princev gostil rdeče vrage.