Denis Doyle/Getty Images

28.10.2020 | 16.09

Benzema se je (znova) znašel v središču afere

Nogometaši madridskega Reala so bili v torek zvečer v drugem krogu skupinskega dela lige prvakov proti Borussii iz Monchengladbacha blizu poraza, a so na koncu vendarle izvlekli točko. Je pa tekma razkrila določene "razpoke" kar se tiče medsebojnih odnosov v vrstah velikana iz španske prestolnice.

La Liga, Derby Bananas

Sportklub Slovenija

Karim Benzema

Fran Santiago/Stringer/Getty Images

Real Madrid je na tekmi proti Borussii iz Monchengladbacha do 87. minute zaostajal z 0:2, v tretji minuti dodatka pa je za izenačenje na 2:2 zadetek dosegel Casemiro

Kamera v tunelu je posnela pogovor dveh Francozov - izkušenega napadalca Karima Benzemaja in levega bočnega branilca Ferlanda Mendya. Benzema se je z rojakom v francoščini pogovarjal o tem, da bi moral v igri "preskočiti" enega izmed soigralcev, mediji pa navajajo, da je s tem mislil na mladega Brazilca Viniciusa Juniorja

"Brat, ne podajaj mu. Prisežem pri svoji materi, on igra proti nam," je bilo moč slišati Karima Benzemaja, ko se je pogovarjal z Mendyem

Real se je sicer z golom Casemira izognil svojemu četrtemu zaporednemu porazu v evropskih tekmovanjih, kar bi bil za njih neslaven rekord v zgodovini kluba.

Naslednjo tekmo bodo španski prvaki igrali v La Ligi, ko bodo v soboto 31. oktobra doma gostili Huesco. Dvoboj si boste lahko ogledali na Sportklubu.