Nikolić: Nogomet je nora igra, ta točka bo pomembna

Pool via REUTERS/Maxim Shemetov

Marko Nikolić, trener moskovske Lokomotive, je bil po remiju z madridskim Atleticom (1:1) v 3. krogu skupinskega dela lige prvakov zelo zadovoljen z razpletom tekme. Srbski strateg je sicer prepričan, da je Lokomotiva igrala bolje v prejšnjem krogu, ko je izgubila proti Bayernu.

Atletico je v Moskvi povedel že v 18. minuti, ko je zadel Gimenez, le sedem minut zatem pa je z bele pike končni izid postavil Anton Mirančuk. V nadaljevanju tekme so bili v glavnem nevarni samo colchonerosi, ki pa niso uspeli še enkrat zadeti.

Povezano

Za nami je težka tekma, to smo tudi pričakovali. Ekipa se je borila, obračun pa je bil poln emocij. Nogomet je nora igra. Na zadnji tekmi z Bayernom smo igrali zelo dobro, imeli ogromno priložnosti, a ostali brez točke. Danes nismo bili tako dobri, a smo prišli do remija. Čestitke ekipi in navijačem. Nogomet je nora igra, ker lahko z dobro igro izgubiš, s slabo igro pa vseeno osvojiš točko. To je možno samo v nogometu,” je po tekmi razlagal Marko Nikolić in dodal:

Tekma z Bayernom je bila povsem drugačna. Gre za različni ekipi. Pričakovali smo težko tekmo, bili so motivirani, želeli so vse tri točke. Kvalitetni so tako v napadu kot na sredini. Meni je bila všeč naša igra proti Bayernu. Lokomotiva je prvič v tej sezoni v ligi prvakov prišla do točke, ki je lahko na koncu zelo pomembna.