Zidane: Zasluženo smo zmagali, zadovoljen sem!

Denis Doyle/Getty Images

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je prepričan, da so si njegovi varovanci zaslužili zmago nad Interjem, ki je v Madridu na tekmi 3. kroga lige prvakov padel s 3:2.

Derbi kroga lige prvakov, ki ste ga lahko spremljali na Sportklubu, je navdušil s petimi goli. Prvo zmago kraljevemu klubu med evropsko elito v tej sezoni je v 80. minuti pristreljal Rodrygo.

Povezano

“Ko igramo proti velikim ekipam, je vedno prisotna napetost. Po zmagi moramo čestitati igralcem, ki so si zaslužili tak rezultat,” je po tekmi povedal Zidane in dodal:

Začeli smo zelo dobro, povedli z 2:0. Nato pa smo na hitro prejeli dva gola in se spravili v težek položaj. Rodrygo in Vinicius sta po vstopu v igro opravila dobro delo… Lahko smo še boljši, a moramo biti zadovoljni z razpletom, saj je proti velikim ekipam vedno težko igrati. Domov bom šel srečen.

Real je s štirimi točkami četrta ekipa skupine B, Inter pa je z dvema točkama na zadnjem mestu.