Ramos o 100. golu: Ni slabo…

Getty Images/Angel Martinez

Kapetan madridskega Reala Sergio Ramos je v torek dosegel že 100. gol v dresu kraljevega kluba. Za izkušenega Španca so individualni dosežki nepomembni, saj si vedno želi samo zmage svoje ekipe.

Real Madrid je na derbiju 3. kroga lige prvakov s 3:2 premagal Inter, tekmo pa je obeležil jubilej kapetana Sergia Ramosa, ki je dosegel 100. gol za kraljevi klub.

Povezano

Ni slabo,” se je nasmejal Ramos in dodal: “Rekordi so sekundarnega pomena, a jih je lepo doseči. Upam, da bom zabil še veliko golov.

Za Real je bila torkova zmaga sploh prva v tej sezoni lige prvakov.

Ko ekipa zmaguje, je bolj samozavestna. Vsi sumi, ki jih izzovejo slabši rezultati, takoj izginejo. Vse skupaj je potrebno dati v neko perspektivo. Vedeli smo, da je to tekma za biti ali ne biti. Vodili smo z 2:0, nato pa zapravili prednost. Za zmago smo morali dati svoj maksimum.

Real je po treh krogih s štirimi točkami tretja ekipa v skupini B.