Drevi na SK1: Rdeči vragi v Turčiji, Kampl proti PSG-ju

Liga prvakov 4. Nov 202011:43 > 12:01
UEFA

Tudi danes boste na Sportklubu uživali v družbi najboljših nogometašev na svetu. Sredin večer prinaša preostali del tekem 3. kroga skupinskega dela lige prvakov.

Na Sportklubu 1 se bomo tokrat posvetili skupini H, kjer s šestimi točkami vodi Manchester United. Rdeče vrage čaka gostovanje v Carigradu, kjer se bodo pomerili z Bašakšehirjem. Ole Gunnar Solskjaer je z ekipo v odličnem položaju, da si hitro zagotovi napredovanje v izločilne boje, vsekakor pa Angleži turškega tekmeca ne smejo podcenjevati. Bašakšehir je v uvodnih krogih doživel dva poraza z 2:0, na svojem stadionu pa bo torkat naredil vse, da pokvari večer Manchester Unitedu. Angleški velikan je po “superseriji” v ligi prvakov znova pod plazom kritik, saj je pretekli konec tedna razočaral v Premier ligi in doma izgubil proti Arsenalu. Navkljub temu je Manchester United pred sredino tekmo z Bašakšehirjem velik favorit, več o prvi sredini tekmi lige prvakov na Sportklubu 1 pa boste lahko izvedeli že ob 18.40, ko za vas pripravljamo uvod v obračun.

Takoj po koncu tekme Bašakšehir – Manchester United se bomo preselili na vzhod Nemčije, kjer bo Leipzig gostil zdesetkani PSG. Zasedba, v kateri igra Kevin Kampl, se bo s pariškim velikanom pomerila v idealnem času. Thomas Tuchel ima številne težave s poškodbami, najbolj pa se bo poznala odsotnost prvih zvezdnikov – Neymarja in Kyliana Mbappeja. Gre za ponovitev polfinala lige prvakov iz prejšnje sezone, ko so Francozi v Lizboni slavili s 3:0. Kako bo tokrat?

Na Sportklubu boste drevi lahko pospremili še naslednja obračuna: Ferencvaroš – Juventus (21.00, Sportklub 2) in Chelsea – Rennes (21.00, Sportklub 3).

Povezano