Konec ere? Messi ni odpotoval v Kijev!

Liga prvakov 23. Nov 202012:43 > 12:46
REUTERS/Sergio Perez

Lionel Messi se ni znašel v kadru Barcelone za jutrišnjo tekmo s kijevskim Dinamom v Ligi prvakov.

Sportklub Slovenija

Lionel Messi in Frenkie De Jong sta ostala v Kataloniji in tako jutri ne bosta zaigrala na tekmi 4. kroga Lige prvakov.

Ronald Koeman je kot razlog za njun izostanek navedel, da nogometaša potrebujeta počitek. Nizozemski strateg je poudaril, da je De Jong v tej sezoni odigral vse tekme za Barcelono, Messi pa naj bi bil utrujen zaradi predhodne reprezentanče akcije.

Vsi mediji te zgodbe niso “kupili”. Mnogi menijo, da je Argentinec zelo nezadovoljen pri Barci in da hoče Camp Nou zapustiti v najkrajšem možnem času.

Nekateri časniki so šli celo tako daleč, da so se razpisali o tem, da je Koeman rojaka pustil doma samo zaradi tega, da bi lažje opravičil izostanek prvega zvezdnika ekipe.

Da Messi v klubu ni zadovoljen, smo lahko videli na prejšnji tekmi z Atleticom, ko Argentinec, tekom celotne tekme,  ni prikrival odpora do tekanja.

Odločili smo se, da Messi in De Jong ne bosta odpotovala v Kijev. Nogometaša potrebujeta počitek. To si lahko privoščimo, saj smo dobili vse 3 uvodne tekme v tem tekmovanju,” je dejal Koeman.

V nedeljo bo Barca gostila Osasuno iz Pamplone.