Jojo kot prvi zadel proti Liverpoolu

Liga prvakov 26. Nov 202010:20 > 10:24
Getty Images

Josip Iličić je bil eden ključnih mož za zmago Atalante v 4. krogu Lige prvakov proti Liverpoolu. Slovenski reprezentant je bil sploh prvi, ki je letos proti redsom zadel v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju.

Povezano

Po zmagi Atalante na Otoku je v skupini D Lige prvakov v boju za prvo mesto vse odprto. Liverpool ima na prvem mestu devet točk, sledita Ajax in Atalanta s sedmimi, medtem ko Midtjylland v prvih štirih krogih ob samo dveh doseženih zadetkih ni osvojil še niti točke.

Za zmago Italijanov na Anfieldu sta v razmaku štirih minut zadela Josip Iličić in Robin Gosens. Jojo je bil sploh prvi, ki je letos proti redsom zadel v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju.

Hkrati je Kranjčan s svojim prvim klubskim zadetkom po marcu prišel do svojega zadetka številka 50 v majici Atalante v vseh tekmovanjih.