Mažić in Skomina sta kandidata za finale lige prvakov

Liga prvakov 10. Maj 201710:57 > 10:58
Mark Runnacles/Getty Images

Srbski mediji poročajo, da sta Srb Milorad Mažić in Slovenec Damir Skomina prišla v najožji izbor kandidatov za sojenje v velikem finalu letošnje sezone elitnega klubskega tekmovanja. Finale bo 3. junija v Cardiffu.

Kot poročajo srbski mediji, je imela UEFA v zadnjih dneh v mislih samo tri kandidate za sojenje v finalu lige prvakov, a je Italijan Gianluca Rocchi avtomatično odpadel, saj se je v finale že uvrstil italijanski prvoligaš Juventus. Kandidata tako bojda ostajata samo še Milorad Mažić in Damir Skomina.

Drugega finalista bo dala nocojšnja povratna tekma med Atleticom in Realom na stadionu Vicente Calderon v Madridu. Kraljevski klub brani prednost s 3:0 s prve tekme, ki jo je s hattrickom prejšnji teden priskrbel Cristiano Ronaldo.

Mažić je v tej sezoni lige prvakov sodil že na štirih tekmah, Skomina pa na petih