Podcast Zadnji pas: Kako je Hrvat vzljubil Slovenijo

Liga prvakov 1. Jun 201717:03 > 17:24
sportklub

Predstavljamo vam prvi del nogometnega podcasta Zadnji pas, ki ga pripravljata Anže Ceglar in Izidor Kordič. Naša komentatorja sta z nogometašem Olimpije Danijelom Miškićem debatirala o prihajajočem finalu Lige prvakov.

O PODCASTU

“Zadnji pas” je prvi Sportklubov nogometni podcast. Pripravljata ga Anže Ceglar in Izidor Kordič, glas za intro pa jima je posodil legendarni Sebastjan Cimirotić.

EPIZODA 001 z Danijelom Miškićem

Prva oddaja je bila namenjena finalu Lige prvakov med Realom in Juventusom, komentatorjema pa je družbo delal nadvse zanimiv gost. Nogometaš Olimpije Danijel Miškić je odraščal skupaj z Mateom Kovačićem, zvezdnikom madridskega Reala, in Markom Pjaco, igralcem Juventusa. Odlični vezist je govoril tudi o svoji povezavi in ljubezni do Slovenije ter zagrebškega Dinama, kjer je naredil prve nogometne korake.

O AVTORJIH

Anže Ceglar je mladost preživel na nogometnih zelenicah, kasneje pa je svojo pot nadaljeval v športnem novinarstvu. Novinar in komentator je še dandanes, njegov prepoznaven glas slišite v glavnem na tekmah španske La Lige.

Tudi Izidor Kordič se z nogometom ukvarja od malih nog. Vrsto let je tudi aktivno igral, poškodba kolena pa je pomenila, da bo največje tekme lahko spremljal zgolj kot komentator. Navdušujeta ga angleška nogometna kultura in vročekrvni južnoameriški navijači.

sportklub