Ramos: To je bil zmenek z zgodovino

Liga prvakov 4. Jun 201710:40 > 10:42
Matthias Hangst/Getty Images

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos je bil po zmagi v finalu Lige prvakov izredno ponosen, da je član ekipe, ki ji je kot prvi uspelo ubraniti ta prestižni naslov. Po tekmi je bil navdušen tudi Isco, ki je poudaril, da je Real v drugem polčasu prikazal svojo najboljšo predstavo.

Real je po včerajšnji sijajni predstavi v drugem delu kot prvi uspel ubraniti naslov v Ligi prvakov. Juventus je v Cardiffu padel s 4:1 in tako znova obstal na zadnji stopnički.

Nadvse sem ponosen na svojo ekipo. To je bil zmenek z zgodovino. Močno smo si želeli te zmage in uspelo nam je doseči to, kar ni uspelo še nikomur. Dvakrat zapored smo slavili v Ligi prvakov,” je po tekmi dejal Sergio Ramos.

Madridčani so bili v drugem delu res zanesljivi, to je poudaril tudi Isco, ki je včeraj dobil prednost pred povratnikom v ekipo Garethom Balom.

Prvi polčas je bil težek. Juventus se je odlično postavil, dokazali so, da so odlična ekipa. V drugem delu pa smo videli najboljši Real v letošnji sezoni,” je povedal hitronogi Isco.

Real je z novo zmago v finalu Lige prvakov popravil svoj rekord in ima od sobote naprej že 12 naslovov v najprestižnejšem klubskem tekmovanju na Stari celini.