Vstopnice za povratno tekmo Maribora že razgrabljene

Liga prvakov 18. Avg 201716:31 > 16:35
NK Maribor

Nogometni klub Maribor je prek Twitterja danes sporočil, da so v klubu prodali še zadnjo vstopnico za ogled povratne tekme zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov, ki bo prihodnji teden na stadionu Ljudski vrt.

NK Maribor/Facebook

Maribor se bo z izraelskim moštvom Hapoel iz Beeršebe, ki je na prvi tekmi zmagalo z 2:1, pomeril v torek, 22. avgusta, ob 20. uri.

Že danes pa sta svoji izjavi podala tudi nogometaša Maribora, ki z optimizmom zreta v prihodnji teden. Zgodba še ni končana. Bila je težka tekma, saj oni doma igrajo zelo dobro. Imajo strastne navijače, atmosfera je bila odlična. Mi smo bili hrabri in hitro zadeli, žal pa se je potem zgodil preobrat,” je prvi del obračuna, ki prinaša Ligo prvakov, ocenil Valon Ahmedi.

Domači so po vodilnem zadetku Marcosa Tavresa po dobri minuti izenačili z evrogolom Nwakaemeja, ki je tudi sicer povzročal največ težav obrambi slovenskih prvakov. “Po dobrem začetku smo dobili ta evrogol, sledil je kazenski strel tik pred polčasom. Obe situaciji sta bili za nas težki. V drugem delu smo bili zelo dobri, držali žogo, igrali kot ekipa in prevladovali ter dokazali, da lahko igramo proti njim tudi na njihovem terenu. Imamo še eno tekmo pred svojimi navijači in imamo možnosti za napredovanje. Doma bomo dali vse od sebe. S pomočjo naših, najboljših navijačev bomo skušali napredovati. Želimo si igrati v Ligi prvakov,” je odločen Ahmedi.