V živo na SK: Atletico gosti Chelsea, Barca v Lizboni

Liga prvakov 27. Sep 201710:18 > 10:22
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Pred nami je nov večer poln vrhunskega nogometa. Za vas bomo znova prenašali kar šest tekem skupinskega dela lige prvakov, v središču pozornosti pa bo zagotovo obračun med Atleticom iz Madrida in Chelseajem.

Getty Images/Lars Baron

Jan Oblak bo s svojim Atleticom iz Madrida na derbiju skupine C gostil Chelsea, ki na stadion Wanda Metropolitano prihaja zelo samozavesten. Aktualni angleški prvak je v tej sezoni klonil le na uvodu, od takrat pa v vseh tekmovanjih nanizal kar sedem tekem brez poraza (šest zmag in en remi). Kljub sijajnemu nizu modrih iz Londona so pred tekmo upravičeno optimistični tudi gostitelji, ki v novi sezoni še ne poznajo poraza. Chelsea je sicer na prvi tekmi lige prvakov s 6:0 ugnal Qarabag, Atletico pa je v Rimu proti Romi prišel do točke. Lahko tokrat prvič zmaga?

Na Sportklub 2 boste lahko spremljali obračun med Sportingom iz Lizbone in Barcelono. Katalonci so po porazih proti Real Madridu na tekmah španskega superpokala povsem obrnili krivuljo rezultatov. V vrhunski formi je znova Lionel Messi, zaenkrat pa se odhod Neymarja ne pozna tako, kot je marsikdo pričakoval. Barca je v La Ligi edina ekipa s stoodstotnim izkupičkom, po zmagi na gostovanju pri Juventusu v 1. krogu lige prvakov pa tudi glavni favorit v skupini D. Sporting je v Lizboni na evropskih tekmah v seriji treh tekem brez zmage, lahko tokrat presenetijo favoriziranega nasprotnika?

Na Sportklub 3 pripravljamo prenos tekme med moskovskim CSKA-jem in Manchester Unitedom. Rdeči vragi so v skupini A favoriti, z današnjim nasprotnikom pa se bodo udarili za trenutno prvo mesto. Obe ekipi sta v 1. krogu zmagali in bosta v podobnem slogu želeli tudi nadaljevati, kljub temu pa se zdi, da je Manchester United močnejši. Prenovljena četa Joseja Mourinha igra v fantastični formi in z mestnim tekmecem Cityjem trenutno kraljuje na zelenicah Premier lige, kako bo v ligi prvakov?

Kot vedno boste lahko ligo prvakov spremljali tudi na preostalih kanalih televizije Sportklub. Na Sportklub 4 vas čaka prenos tekme med Juventusom in Olympiacosom, na Sportklub 5 boste lahko spremljali obračun med Benfico in Baslom, na Sportklub 6 pa srečanje med Anderlechtom in Celticom.