ESPN: Ancelotti ni več trener Bayerna!

Liga prvakov 28. Sep 201712:21 > 15:13
Bongarts/Getty Images

Carlo Ancelotti naj bi po poročanju ESPNja zapustil klop Bayerna, na kateri se na zadnjih tekmah ni proslavil, klub z njegovim doprinosom na trenerskem mestu ni zadovoljen.

Po včerajšnjem porazu Bayerna s 3:0 proti PSG-ju se je pošteno zamajal stolček Italijanu na klopi Bavarcev Carlu Ancelottiju, ki se v Nemčiji nikakor ne znajde. In ravno včeraj je vodstvo kluba zaelo razmišljatio zamenjavi trenerja.

Bayern v zadnjem obdobju ni bil zanesljiv niti v prvenstvu, kjer je ponavadi dominiral, sedaj pa je iz dneva v dan več špekulacij o zamenjavi trenerja. Eden izmed kandidatov za klop naj bi bil Willy Sagnol, ki bo po vsej verjetnosti prevzel vlogo trenerja na naslednji prvenstveni tekmi, kdaj bo predstavljen nov trener pa še ni jasno. Meddrugim se pojavlja ime Tomasa Tuchela.