Real padel v Londonu, City slavil v Neaplju

Liga prvakov 1. Nov 201722:41 > 22:57
Dan Mullan, Getty Images Sport

Tudi danes smo videli nekaj izjemnih nogometnih predstav, najboljša je verjetno uspela Tottenhamu, ki je pred domačimi gledalci premagal madridski Real.

Alex Livesey/Getty Images

Četrti krog lige prvakov je nekaterim moštvom že prinesel uvrstitev med šestnajst najboljših na stari celini. V skupini F je letos sijajni Manchester City slavil na vročem gostovanju pri Napoliju. Najprej sta v polno zadela Otamendi in Stones, ob koncu pa sta zmago prinesla Aguero in Sterling. Za Napoli, tekma se je končala z 2:4, sta zadela Insigne in Jorginho. City ima 12 točk, Šahtar, ki je s 3:1 premagal Feyenoord, jih ima 9, Napoli je zgolj pri treh.

Leipzig, za katerega je Kevin Kampl odigral vseh devetdeset minut, je v dvoboju s Portom izgubil z 1:3 in je zdaj v podrejenem položaju, kar se tiče uvrstitve v osmino finala. Leipzig ima štiri točke, Porto je pri šestih, vodilni Bešiktaš, ki jih ima 10, pa je remiziral z zadnjeuvrščenim Monacom z 1:1. Francozi imajo dve točki.

Sijajni Tottenham se je tokrat poigral z aktualnim evropskim prvakom Realom iz Madrida. Harry Kane se je vrnil po poškodbi, a v ospredju sta bila tokrat Alli in Eriksen. Prvi je dosegel dva gola za lepo vodstvo spursov, drugi pa je slabe pol ure pred koncem odločil zmagovalca. Da ponižanje ni bilo tako veliko, je poskrbel Cristiano Ronaldo in deset minut pred koncem ublažil poraz svojega moštva. Borussia je zgolj remizirala z Apoelom (1:1) in praktično ostala brez možnosti za uvrstitev med 16 najboljših.