"Če Real premaga PSG, ga bo nemogoče zaustaviti"

Getty Image

Čeprav je madridski Real v prvenstvu daleč za Barcelono, nekdanji trener galaktikov Carlo Ancelotti zaupa v Cristiana Ronalda in soigralce.

Ob velikanskem zaostanku za Barcelonu in klavrnem koncu v španskem kraljevem pokalu, je Realu (znova) ostala le liga prvakov. Kraljevi klub na prvi stopnički izločilnih bojev čaka PSG z Neymarjem, ki je po mnenju številnih absolutni favorit za napredovanje.

Če Real Madrid premaga PSG, ga bo nemogoče zaustaviti. Čeprav se tako zdi, Real ni v krizi,” nekdanji trener kraljevega kluba Carlo Ancelotti verjame, da lahko ekipa Zinedina Zidana izloči Parižane: “Edina lovorika, ki jo lahko še osvojijo, je liga prvakov, zato se bodo 100 odstotno osredotočili na to tekmovanje. Vsi vemo, da gre Real Madridu zelo dobro v ligi prvakov.”

Iz Carlovih ust v božja ušesa, si ob tem želijo navijači Reala …