Nogomet 13.03.2018 | 21:16 > 21:19

Barcelona bo proti Chelseaju lahko računala na Iniesto

Barcelona in Chelsea se bosta v sredo na Camp Nouu pomerila za četrtfinalno vstopnico. Katalonce je dan pred tekmo razveselila novica, da se vrača kapetan Andres Iniesta.

Andres Iniesta

Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Vezist Barcelone je dobil zeleno luč zdravniške službe in bo med kandidati za nastop na povratni tekem osmine finala lige prvakov proti Chelseaju.

Andres Iniesta se je poškodoval na derbiju proti Atleticu iz Madrida, a se hitro vrnil in bo na voljo trenerju Ernestu Valverdeju.

Španski reprezentant je v torek s soigralci že opravil trening, španski mediji pa napovedujejo, da bo Iniesta skoraj zagotovo začel od prve minute.

Komentarjev (1)

Leo Lio

Slovenia can represent referees in Barcelona Janez Jansa .He will be better than this tree referees in game Barcelona-Chelsy.Sramota je navijat(za Chelsey)i naocigled celog fudbalskog sveta-koji gledaju ovaj mec i vole fudbal!!!😧😢👎👎👎👎👎👎👎👎👏

Odgovori 0 0

Chelsea je prišel do izenačenja na derbiju proti Unitedu po zaslugi Rossa Barkleya, ki je zadel v 96. minuti. A po tem zadetku je tekma dobila še svoj epilog, saj je Jose Mourinho besnel nad nekom iz tabora Chelseaja, ki je imel nekaj za pripomniti Portugalcu.

Mourinho blizu zmage na Stamford Bridgu

V prvem obračunu 9. kroga Premier lige med Chelseajem in Manchester Unitedom smo videli delitev točk, potem ko je v globoko v sodnikovem podaljšku zmago rdečih vragov preprečil Ross Barkley.

13:30 v živo na SK 2: Mou se vrača na Stamford Bridge

Deveti krog Premier lige bo v največji meri zaznamoval že prvi obračun med Chelseajem in Manchester Unitedom, ki ga danes ob 13:30 spremljajte v živo na SK 2.

Šahtar iz Donecka je v 12. krogu ukrajinske lige trpel, a na koncu prišel do zmage proti Desni (1:0). Za veselje je v 88. minuti tekme poskrbel mladi Brazilec Maycon, ki je navdušil s krasnim prostim strelom. Šahtar z zmago ostaja vodilni na lestvici.