Getty Images / Christopher Lee
Nogomet 14.03.2018 | 20:03

Bayern v Carigradu še enkrat premagal Bešiktaš

Nogometaši Bayerna iz Münchna so v Turčiji potrdili uvrstitev v četrtfinale lige prvakov. Tudi na povratni tekmi so bili boljši od Bešiktaša in slavili s 3:1.

Bayern

Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Bavarci so hitro prevzeli pobudo in takoj je bilo jasno, da Bešiktaš tudi pred domačimi navijači ne bo imel možnosti za uspeh. Gostje so povedli v 18. minuti, ko je Thomas Müller z desne podal pred vrata in na odaljenejši vratnici našel vtekajočega Thiaga Alcantaro, ki je brez težav ugnal Tolgo Zengina.

Bayerrn je vodstvo podvojil na začetku drugega polčasa. Tokrat je v kazenski prostor podal Rafinha, lastno mrežo pa je zatresel Gökhan Gönul.

V 59. minuti je Bešiktaš na veselje navijačev prišel do častnega zadetka. Iz težkega položaja je mojstersko zadel Vagner Love, ki je januarja okrepil carigrajskega velikana.

Bayern do konca srečanja ni popustil in v 84. minuti prišel še do enega zadetka. Z asistenco se je izkazal David Alaba, žogo pa je v prazna vrata pospravil Sandro Wagner.