Ramos bo ostal nekaznovan

Liga prvakov 13. Apr 201814:29 > 14:43
Denis Doyle, Getty Images Sport

Navijači Reala si lahko oddahnejo, saj kapetan Sergio Ramos ne bo kaznovan, ker si je zaključek povratnega četrtfinalnega srečanja lige prvakov proti Juventusu ogledal tik ob igrišču.

Juventus je sredi Madrida vodil s 3:0 in bil blizu podaljškev, potem ko je Real z istim izidom dobil prvo srečanje, toda kraljevi klub se je uspel rešiti po dramatičnem razpletu. Vidno razjerjeni člani Juventusa se niso umirili niti po zadnjem sodnikovem žvižgu, v tunelu pa je bil med glavnimi “mirovniki” kapetan Reala Sergio Ramos, ki zaradi kartonov ni imel pravice nastopa na povratni tekmi četrtfinala in s tem posledično prihod ob igrišče.

Špancu je grozila nova kazen, saj je njegov “izlet” v zapisnik zabeležil tudi delegat srečanja, vseeno pa španski mediji poročajo, da s strani UEFE ne bo deležen dodatnih sankcij in bo lahko nastopil na polfinalnem obračunu proti Bayernu.