Klopp: Vesel sem, da ne igram proti Zidanu

Liga prvakov 21. Maj 201810:43 > 10:43
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Menedžer Liverpool Jürgen Klopp je priznal, da mu bo finale lige prvakov proti Realu iz Madrida velik izziv, ker na klopi kraljevega kluba sedi eden od petih najbljših nogometašev vseh časov.

Real Madrid bo v Kijevu poskušal priti do tretje zaporedne evropske korne pod vodstvom Zinedina Zidana, medtem ko bo Jürgen Klopp z Liverpoolom lovil šesti naslov v klubski zgodovini in prvega po letu 2005.

“Vesel sem, da Zidane in jaz ne igrava eden proti drugemu. Dobro je, ker bom na igiršče poslal igralce,” se je pošalil nemški strokovnjak in dodal: “Zidane je eden od desetih oziroma petih najboljših igralcev vseh časov. Sedaj je trener Real Madrida. To bo velik izziv. Občudujem ga kot igralca in spoštujem kot kolega. Neverjetno je, kar je pošel z Madridom. Toda v Kijev ne odhajamo, da bi se rokovali, čeprav se bo to neizbežno zgodilo.”

Finale lige prvakov bo v ukrajinski prestolnici na sporedu v soboto.