Zidane: Zaradi Ronalda je naše moštvo mirno

Liga prvakov 22. Maj 201810:42 > 10:43
David Rodgers/Getty images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane je, potem ko je večina mnenja, da je največja nevarnost Liverpoola njihova želja, dejal, da ve kako motivirati svoje nogometaše pred začetkom finala lige prvakov.

Real Madrid bo poskušal osvojiti svojo tretjo zaporedno trofejo v ligi prvakov, medtem ko je njegov nasprotnik v finalu Liverpool ni osvojil vse od leta 2005.

Na splošno mnenje, da si angleški klub bolj želi naslov prvaka, je trener galaktikov Zinedine Zidane odgovoril: “Ne morem govoriti o našem nasprotniku, saj ne vem v kakšnem položaju smo. Mi bomo vedno pokazali isto motivacijo in navdušenje. Nihče ne more reči, da smo manj lačni od drugih. Mi smo Madrid in smo klub, ki želi dati vse od sebe in pusti srce na igrišču za dosego cilja.”

Francoski strokovnjak je še dodal, da se je Liverpool povsem zasluženo uvrstil v finale in da bo moral svojo ekipo temeljito pripraviti na izziv. “Morda nisem najboljši taktik na svetu, a vem, kako pripraviti svojo ekipo in jo motivirati.”

V finalu pa naj bi nogometni svet dobil tudi odgovor na vprašanje: Kdo je boljši – Cristiano Ronaldo ali Mohamed Salah?

“Poznam samo Ronalda, ki je moj igralec. Ostalo me ne zanima. Ronaldo je najboljši in z njim smo pred finalom bolj mirni.”