McManaman: Če se Liverpoolu odpre, bo Real v težavah

Liga prvakov 24. Maj 201822:39 > 22:43
Getty Images

Steve McManaman, nekdanji nogometaš Liverpoola in Reala, pred finalnim obračunom lige prvakov več možnosti pripisuje angleškemu predstavniku.

“Če bi gledal zgolj po igrah, bi rekel, da je favorit Liverpool. Real ima zgodovino in izkušnje, bili so že v tem položaju in bili so uspešni. Proti Juventusu in Bayeru so imeli resnici na ljubo veliko težav. Liverpool je v bil v četrtfinalu in polfinalu veliko bolj impresiven,” pravi McManaman.

Nekdanji vezist se veseli finala, saj pravi, da sta se tja uvrstila dva najatraktivnejša evropska kluba: “Ne želim biti nespoštljiv do ostalih evropskih klubov, vendar pa govorimo o dveh najbolj slavnih klubih na svetu. Če bi na začetku sezone izbirali dva finalista, bi izbrali prav Real Madrid in Liverpool. Oba igrata napadalna in zabijata veliko golov. Oba sta prav tako zelo čvrsta v obrambi in prejemata malo zadetkov.”