Nesrečni Karius: Če bi lahko zavrtel čas nazaj…

Laurence Griffiths Getty Images Sport

Finalna tekma lige prvakov v Kijevu je bila za Lorisa Kariusa najhujša nočna mora. Nemški vratar je po tekmi prevzel odgovornost za svoje napake, ki so Realu prinesle tretji zaporedni naslov v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju.

Loris Karius je v Kijevu storil dve začetniški napaki, ki sta Liverpool stali morebitnega uspeha na finalni tekmi. Real Madrid je darili izkoristil in se razveselil že trinajste evropske zvezdice.

V tem trenutku ne čutim ničesar. Danes sem kriv za poraz svoje ekipe. Vsem se opravičujem. Žal mi je zaradi kluba, napake so nas drago stale. Če bi le lahko zavrtel čas nazaj, bi to naredil. Žal mi je, ker sem svoje soigralce pustil na cedilu. Zelo mi je težko, a takšno je pač življenje vratarjev,” je po tekmi razlagal tragični junak finalnega obračuna.