Ronaldo: Govoril sem, ko ni bilo potrebno

Liga prvakov 27. Maj 201814:33 > 14:36
Mike Hewitt/Getty Images

Prvi zvezdnik Reala Cristiano Ronaldo po zmagi v finalu lige prvakov z namigi, da je proti Liverpoolu morda zadnjič nosil dres kraljevega kluba, ni želel požeti vse pozornosti. Portugalec je namignil, da v Madridu ni najbolj srečen.

Cristiano Ronaldo je neposredno po koncu novega večera za Realovo zgodovino namignil, da bi se lahko poslovil od Reala. Marca se je kasneje hitro dokopala do informacij, da so bili soigralci, v prvi vrsti menda kapetan Sergio Ramos, šokirani nad njegovimi izjavami.

Govoril sem, ko ni bilo potrebno, toda nekaj se bo zgodilo. Ni bil pravi čas, toda bil sem iskren. Čez teden dni bom povedal nekaj, ker so me navijači vedno podpirali in imajo mesto v mojem srcu. Ne govorim veliko, toda ko govorim, potem govorim. Jasno je, da imam nekaj za povedati, toda trenutek ni bil pravi, vendar mi ni žal, ker sem bil iskren. Trpel sem, vendar se nisem mogel več nadzorovati,” je svoje besede pojasnil Cristiano Ronaldo.

Prvi igralec, ki je v zdajšnji različici petkrat slavil v ligi prvakov, (še) ni želel razkriti, kje točno se srkiva razlog za njegovo nezadovoljstvo. “To se je pripravljalo dalj časa. Denar ni težava. Petkrat sem osvojil ligo prvakov, petkrat zlato žogo. Že pred tem sem bil v zgodovini, sedaj pa še toliko bolj. Nič se me ne dotakne, ker vem, kaj dajem temu klubu. Ne želim izbrisati tega edinstvenega trenutka s svojimi soigralci, ki so pravi šampioni,” je dodal Portugalec.

Trener Reala Zinedine Zidane se s svojim prvim zvezdnikom o prihodnosti še ni pogovarjal, vendar odločno zatrjuje, da bi moral ostati v španski prestolnici: “Cristiano mora ostati, ne glede na vse. Videli bomo, kaj se bo zgodilo naslednje, toda kar se mene tiče, mora ostati.”